بیوگرافی عرفان اسماعیلی وکیل دادگستری

آقای عرفان اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیتی در زمینه های مختلف حقوقی به صورت تخصصی در قالب موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان خدمت رسانی می نماید. ثبت شرکت ها یا همان اشخاص حقوقی، ثبت و تغییرات شرکت های دانش بنیان، امور مربوط به اسناد تجاری و رسمی از جمله خدماتی است که در موسسه عرفان ارائه می شود. وی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مالکیت فکری از دانشگاه شهید بهشتی اتخاذ نمود و در حال حاضر دارای مدرک دکترای خصوصی می باشد و پروانه وکالت دکتر اسماعیلی از کانون وکلای دادگستری به شماره پروانه ۱۷۷۱۸ صادر شده است.

فعالیت رسمی دکتر اسماعیلی، وکیل پایه یک دادگستری در سال ۱۳۸۶ آغاز شد و بعداً چهارچوب موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان را به خود گرفت و از سال ۱۳۹۵ با به کارگیری کارشناسان و وکلای متخصص در حوزه های مختلف حقوقی، به خدمات خود گسترش داد و لازم به توجه است که تمامی این خدمات متنوع حقوقی را در داخل و خارج از کشور به صورت تخصصی ارائه می دهد. من جمله برخی خدمات حقوقی در موسسه عرفان ثبت استارتاپ ها، موسسات، انواع اشخاص حقوقی، امور قرارداد ها، انواع اسناد، امور مختلف کیفری می باشد و امکان بهره مندی از مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز توسط شخص دکتر اسماعیلی و کارشناسان موسسه حقوقی عرفان نیز وجود دارد.

لیست برخی از تخصص های آقای عرفان اسماعیلی وکیل دادگستری

در موسسه حقوقی عرفان از چندین وکیل و کارشناس حقوقی استفاده می شود و همین امر باعث شده تا هر پرونده توسط چندین وکیل مورد بررسی قرار گیرد و احتمالات منفی در خصوص نتیجه پرونده به صفر برسد. پس می توان گفت که خدمات موسسات حقوقی در مقایسه با دفاتر وکالت بسیار گسترده تر می باشد چراکه از چندین وکیل استفاده می شود. این قضیه کاملا مشخص است که یک وکیل نمی تواند به صورت تخصصی در تمامی زمینه های حقوقی خدمت رسانی کند و به همین جهت موسسات حقوقی من جمله موسسه مذکور روی کار آمدند.

امور متنوع ثبتی

خدمات ثبتی با توجه به نیاز امروز صاحبان کسب و کار قابل توجهی به خود گرفته است و هر کارفرمایی برای جلوگیری از سوء استفاده اشخاص ثالث، توسعه و گسترش حوزه های فعالیتی خویش، فعالیت رسمی و قانونی، شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و مواردی از این قبیل باید بر حسب مورد از این خدمات ثبتی استفاده نماید. من جمله برخی از این خدمات ثبتی، ثبت شرکت( با مسئولیت محدود، سهامی خاص و عام، مختلط سهامی و غیر سهامی، تضامنی و نسبی و تعاونی تولید و مصرف)، اخذ کد اقتصادی، ثبت تغییرات شرکت ها(ثبت افزایش وکاهش سرمایه شرکت ها، انحلال شرکت ها، تغییر نام و موضوع شرکت، تصویب تراز های مالی شرکت، انتخاب و تعیین سمت اعضاء هیئت مدیره و…) می باشد که در این موسسه به صورت تمام و کمال و بدون واسطه ارائه می شود.

این خدمات به ثبت اشخاص حقوقی محدود نمی شود و ثبت علامت تجاری یا همان برند نیز که از اولویت های خدمات پرتقاضای این روز ها است، ارائه می شود اما باید توجه داشت که این امور دارای اصول و قواعد خاصی هستند که بر حسب مورد تقاضا می تواند متفاوت باشد به همین جهت باید از متخصصین این حوزه، این خدمات را دریافت نمایید تا از هدر رفتن سرمایه خود جلوگیری کنید و از دست واسطه ها در امان باشید.

دعاوی کیفری و حقوقی

در مجموع دعاوی حقوقی به مواردی پرداخت می شود که دادگاه، کیفر یا مجازاتی را تعیین ننموده و باید حقوق افراد ادا شود و مربوط به دادگاه حقوقی می شود اما در دعاوی کیفری، دادگاه ذی صلاح بر حسب مورد کیفر و یا مجازاتی عنوان می نماید و گستره دعاوی کیفری و حقوقی به چند مورد ختم نمی شود و دایره وسیعی از امور را شامل می شود.

دعاوی به دو دسته ای که در بالا گفته شد تقسیم می شود و عناوینی مثل خرید و فروش، ازدواج و طلاق، رهن و اجاره و مواردی مانند این ها از دسته دعاوی حقوقی به حساب می آید و در دادگاه های حقوقی به آن ها پرداخته می شود در غیر این صورت کیفری است.

حساسیت این دسته از دعاوی بسیار بالا است و یعنی اینکه دعاوی حقوقی نیز می تواند به عنوان زیر دسته ای دعاوی کیفری قرار گیرد یعنی مجازات داشته باشد.

املاک و مستغلات

دعاوی مربوط به املاک و مستغلات نیز انواع و اقسام متعددی دارند و برخی از این دعاوی با تنظیم شکواییه و برخی دیگر نیز بر حسب مورد می تواند کیفر و مجازاتی را به همراه داشته باشد که فقط وکیل متخصص در این زمینه می تواند صلاحیت این امور را تشخیص دهد و به دنبال آن به دادگاه ذی صلاح حقوقی یا کیفری مراجعه نماید. برخی از این دعاوی مالکیت یک ملک، معامله معارض، تصرف عدوانی، فک رهن، فروش مال غیر، ابطال سند، انتقال مال غیر، تنظیم سند رسمی ملک، الزام به تنظیم سند رسمی اجاره، مطالبه سرقفلی، دعاوی خلع ید و دعاوی تخلیه ید، فسخ قرارداد بر حسب مورد، جعل اسناد و… می باشد.

امور متنوع حقوقی در داخل و خارج از کشور

ثبت برند بین المللی مادرید، ثبت برند در کشور مورد تقاضا از مواردی است که باید توسط وکیل خبره عملی شود چرا که هزینه این امور به ارز خارجی محاسبه می شود باید نوسانات ارزی بازار را نیز در نظر داشت و علاوه بر حق الزحمه وکیل، هزینه های اداری نیز دارد که باید به سازمان مورد نظر پرداخت شود به همین دلیل دکتر اسماعیلی  به عنوان متخصص مالکیت فکری و معنوی، دپارتمان ثبتی بین المللی را به موسسه حقوقی خود اضافه نمود تا رسیدن به نتیجه مطلوب در این امور را تسهیل بخشد.

امور مربوط به حقوق خانواده

یکی از مهم ترین بحث های امروزه در امور خانواده، طلاق و نفقه است و زمانی که دعاوی و نزاع ها در این امور با سازش همراه نشود، باید وکیل خانواده گرفت چراکه این امور می تواند بر حسب مورد به عنوان زیر دسته دعاوی کیفری قرار بگیرد و کیفر و تبعات قابل توجهی را برای فرد به دنبال داشته باشد. پیچیدگی این امور گاهی باعث می شود که اشخاص تازه کار توانایی رساندن متقاضی به نتیجه مورد نظر را نداشته باشند و همین باعث اهمیت بیش از پیش انتخاب وکیل برای این امور می شود.

راه ارتباطی با دکترعرفان اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری

آقای دکتر اسماعیلی با تاسیس موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان و به کارگیری وکلای متعدد باعث شده تا در هزینه خدمات حقوقی و زمان انجام این امور به صورت قابل توجهی صرفه جویی شود. لذا متقاضیان انجام امور ثبتی، کیفری، خانواده و کلیه امور حقوقی می توانند از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۴۷۸۶۰ با کارشناسان و متخصصین موسسه عرفان برای دریافت مشاوره رایگان در تماس باشند.

ما کامل‌ترین خدمات را ارائه می‌دهیم.

با حجم بسیار زیاد تقاضا (مشاوره حقوقی، قرار ملاقات، تماس‌های تلفنی، ایمیل، پیامک، تیکت و پرونده‌های حقوقی) زیرساختی قوی و مطمئن برای مدیریت ارتباطات، درخواست‌ها، اطلاع‌رسانی‌ها، امور مالی، تعیین وضعیت هر درخواست و پرونده و کلیه فرایندهای درون سازمانی توسط دپارتمان فناری اطلاعات مدیریت می‌شود که در انجام وظایف محوله و پیگیری امور نقش بسیار کلیدی ایفا می‌کند. از طرفی موکلین و مراجعین پس از در جریان قرار گرفتن در این سامانه تمامی امور خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشاهده و مدیریت می‌کنند.

حرفه‌ای‌ترین و باتجربه‌ترین تیم آماده خدمت‌رسانی به شما

همکاران ما در موسسه حقوقی عرفان

دکتر عرفان اسماعیلی مدیر موسسه حقوقی عرفان

دکتر عرفان اسماعیلی

مدیرعامل موسسه عرفان

وکیل پایه یک دادگستری کانون وکلای مرکز و شهر تهران با ۱۱سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی وکیفری، فوق لیسانس حقوق مالکیت‌های فکری از دانشگاه شهید بهشتی و دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی (در مرحله دفاع از پایان نامه). دارای گواهینامه‌های علمی از دانشگاه بیلگی استانبول و سازمان جهانی مالکیت فکری در سویس، مدرس دانشگاه، عضو انجمن علمی آیین دادرسی مدنی، عضو اتاق بازرگانی تهران و موسس موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان.

حسام الدین حسینی وکیل پایه یک دادستری در موسسه حقوقی عرفان

سید حسام الدین حسینی

وکیل پایه یک

وکیل پایه یک دادگستری فوق لیسانس حقوق خصوصی، متخصص در دعاوی دیوان عدالت اداری و دعاوی سازمان تعزیرات حکومتی، با سابقه همکاری بیش از ۵سال با موسسه حقوقی عرفان.

مرضیه درویشی وکیل پایه یک دادستری در موسسه حقوقی عرفان

مرضیه درویشی

وکیل پایه یک

وکیل پایه یک دادگستری با سابقه ۵سال وکالت، دارای مدارک و گواهینامه‌های داوری داخلی و بین‌المللی، دارای تخصص در زمینه دعاوی خانواده، شرکت‌ها، دعاوی حقوقی، خانم درویش از سال ۱۳۹۶ با موسسه همکاری دارند.

فرشاد زارع

کارشناس مالکیت معنوی و مدیر شعبه شیراز

• مقام اول کشوری جشنواره خوارزمی در رشته علوم زیستی و پزشکی • عضو اتاق بازرگانی و کمیسیون اخلاق کسب و کار • مشاور سازمان مردم نهاد مجمع خیران نخبه‌پرور فارس • مالک و مخترع هفت گواهی‌نامه اختراع ثبت شده در زمینه علمی مکانیک، شیمی، فیزیک و الکترونیک

نهال سعادت

کارشناس حقوق

کارشناس حقوقی، لیسانس حقوق، کارآموز وکالت، کارشناس ثبت طرح صنعتی و علائم تجاری، دارای ۱۲ سال سابقه فعالیت در دفاتر حقوقی و شرکت‌ها، خانم سعادت از سال ۱۳۹۲ با دفتر حقوقی عرفان همکاری دارند.

مفتخریم به اعتماد شما بزرگان

مشتریان موسسه حقوقی عرفان