اخذ رتبه مشاور

اخذ رتبه مشاور

اخذ رتبه مشاور

اخذ رتبه مشاور در دسته های متعددی من جمله مهندسی، مطالعات کاربردی، نظارت و اجرا، برنامه ریزی و طراحی و اجرای پروژه و... انجام می شود.

 • مدت زمان: حدود ... روز کاری
 • هزینه ها: حدود ... میلیون
 • نحوه ثبت: آنلاین
 • مدارک: شناسنامه، کارت ملی، کد ثنا

مشاوره میخوای؟ فرم درخواست مشاوره
اخذ رتبه مشاور

اخذ رتبه مشاور

اخذ رتبه مشاور در دسته های متعددی من جمله مهندسی، مطالعات کاربردی، نظارت و اجرا، برنامه ریزی و طراحی و اجرای پروژه و... انجام می شود.

امکان شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی، دریافت اعتبار بیشتر، درآمد بیشتر، گسترش فعالیت ها از جمله مواردی است که بسیاری از متقاضیان را به اخذ این رتبه سوق می دهد.

رتبه بندی مهندسین مشاور در سه سطح صورت می گیرد که رتبه 3 پایین ترین و رتبه 1 برترین آن به حساب می آید.

هر یک از این مرتبه ها دارای شرایط و اصول خاصی هستند که شخصیت حقوقی در صورتی که آنها را دارا باشد می تواند اقدام به اخذ رتبه مشاور یا ارتقاء رتبه برحسب مورد نماید.

ضوابط رتبه بندی مهندسین مشاور

برای اخذ رتبه 3 مشاوره با توجه به موضوع فعالیت شرکت، باید حداقل 3 عضو امتیاز آور مدرک تحصیلی مرتبط داشته باشند. با توجه به وضعیت و مزایایی که این سطح از رتبه به دنبال می آورد و چندان نیست، نیازی به ارائه سابقه کاری در حوزه مقتضی نمی باشد.

اما این به این معنا نیست که شرکت پس از ثبت به سهولت امکان اخذ رتبه 3 مشاور را دارد بلکه باید صلاحیت های عمومی را داشته و نیز از ضوابط مربوطه تبعیت نماید.

پیش از هر اقدامی توجه داشته باشید که اعضا شرکت نمی تواند کارمند دولتی باشند.

برای اتخاذ رتبه یک و دو مشاور نیز باید پس از اخذ رتبه سه، تغییرات قابل توجهی در زمینه موضوع خدمت شرکت من جمله امور مالی و اجرایی داشته باشید.

شرکت در دوره های مختلف عملی و ارائه مدارک مربوطه، موفقیت در گذراندن سطح قبل، داشتن صلاحیت های عمومی از مهم ترین معیار ها برای ارتقاء رتبه به سطح یک و دو می باشد.

مدارک لازم برای اخذ رتبه مشاور

برخی از اهم مدارک و مستندات رتبه بندی مشاور به صورت ذیل می باشد که عبارتند از:

 • مدارک هویتی اعضاء و سهامداران شرکت به همراه نشانی

 • ارائه روزنامه تاسیس به همراه آخرین روزنامه تغییرات شرکت

 • ارائه مستندات مربوط به رتبه قبل(درصورت ارتقاء رتبه)

 • ارائه مدارک تحصیلی و سوابق بیمه بر حسب سطح رتبه مقتضی

 • مفاصا حساب شخصیت حقوقی

 • مدارک هویتی شرکت من جمله اساسنامه، اظهارنامه و تقاضا

 • وکالتنامه وکیل

سایت رتبه بندی مهندسین مشاور

برای آگاهی و استعلام انواع رتبه بندی ها من جمله مهندسین مشاور باید به سامانه ساجار به نشانی sajar.mporg.ir مراجعه نمایید.

پس از ورود به سامانه با وارد کردن نام شرکت، شناسه ملی و شماره ثبت آن می توان از وضعیت رتبه بندی شخصیت حقوقی مطلع شد.

مراحل اخذ رتبه مشاور

اخذ رتبه مشاور

برای اخذ رتبه مشاور در هر سطحی پس از مراجعه به سامانه ساجات، در صورتی که تا کنون در سامانه ثبت نام نکرده اید، از بخش مربوطه ابتدا اطلاعات اولیه را عنوان کنید.

پس از ورود به سامانه باید تمامی اطلاعات درخواستی من جمله اطلاعات شرکت، مدارک تحصیلی اعضاء امتیاز آور و... را به طور دقیق درج کنید.

در انتها نیز باید مدارک مورد نیاز را نیز در درگاه ساجات بارگذاری کنید و منتظر کارشناسی از سوی مرجع باشید.

در صورتی که از ضوابط مربوطه تبعیت کرده باشید و نقصی در اطلاعات درج شده در سامانه و پرونده فیزیکی تسلیم شده به مرجع وجود نداشته باشد، مورد تایید واقع می شود.

در نهایت پس از طی روند اداری گواهینامه رتبه صادر می شود.

اخذ رتبه مشاور در موسسه عرفان

موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان با حذف واسطه و بهره مندی از متخصصین علم حقوق در حوزه های مختلف، کلیه خدمات را به صورت تخصصی ارائه می دهد.

این امکان در موسسه عرفان فراهم شده تا متقاضی به جای دریافت خدمت از کارشناسان غیر متخصص، به صورت مستقیم با وکلای پایه یک دادگستری در ارتباط باشد.

متقاضیان می توانند برای بهره مندی از این خدمات و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره زیر با متخصصین موسسه عرفان در تماس باشند.

درخواست اخذ رتبه مشاور

قانون موضوع پیچیده‌ای است. و اگر آن را نادیده بگیرید؛ ممکن است دچار مشکل شوید. بگذارید ما به شما کمک کنیم.

پرسش و پاسخ

  متاسفم تاکنونی پرسشی ثبت نشده
وبلاگ

مطالب مرتبط