پرسش و پاسخ

ثبت شرکت

افزایش سرمایه شرکت

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت سهامی خاص

تمدید هیئت مدیره و بازرسی

نقل و انتقال سهام شرکت

دعاوی حقوقی و کیفری

ارث انحصار وراثت

تنظیم قرارداد و اخذ مجوز

دعاوی خانواده

 • نفقه چیست؟

  هزینه های زندگی و هزینه های مربوط به زوجه می باشد. همچنین است که در صورتی که زوجه عادت به داشتن خادم داشته باشد نیز بر زوج واجب است تا این شرایط را فراهم کند.

 • شرط مطالبه نفقه زن چیست؟

  زوجه در مقابل نفقه ای که زوج به وی پرداخت می کند ملزم به تبعیت از شرایطی است که من جمله آن تمکین می باشد.

 • در صورت طلاق توافقی می توان مطالبه مهریه کرد؟

  زوجه در هر صورت می تواند مهریه اش را مطالبه کند مگر در شرایطی خاص در خصوص روابط زناشویی. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه در تماس باشید.

دعاوی ملکی

مالکیت فکری

مهاجرت

 • بهترین روش مهاجرت کدام است؟

  روشی با عنوان بهترین وجود ندارد بلکه بر حسب مورد و با توجه به شرایط متقاضی باید بهترین روش متناسب انتخاب گردد. شما می توانید با ارسال پیام به موسسه، فرم ارزیابی مهاجرت را دریافت نموده و از مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید.

 • بهترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان کجاست؟

  آمریکا، کانادا، ترکیه و امارات از کشور های مناسب سرمایه گذاری برای ایرانیان به حساب می آید. همچنین از کشور های اروپایی نیز آلمان و ایتالیا از کم هزینه ترین کشور ها در قاره مذکور تلقی می شود.

 • منظور از برنامه های استانی کشور کانادا چه می باشد؟

  قریب 80 برنامه استانی در کشور کانادا وجود دارد که با توجه به هدف از برگزاری برنامه توسط دولت و شرایط متقاضی می توان به راحتی در یکی از این استان ها اقامت دائم منتهی به پاسپورت دریافت کرد.

ثبت برند مادرید

ثبت طرح صنعتی

 • مدارک لازم برای ثبت طرح صنعتی چیست؟

  مدارک هویتی طراح اعم از شخص حقیقی یا حقوقی (اگر شخصیت حقوقی باشد مدارک هویتی بالاترین مقام شرکت که دارای حق امضاء است)، شماره ثابت، ایمیل، کد پستی شخصیت حقیقی یا حقوقی، تصویر شش بعدی از طرح.

ثبت برند (ثبت علامت تجاری)