ثبت برند در ازبکستان

ثبت برند در ازبکستان

ثبت علامت تجاری در ازبکستان

از جمله روش های مورد نظر در ثبت علامت تجاری در ازبکستان تبعیت از قوانین ثبت مادرید یا همان ثبت بین المللی علائم تجاری و رعایت پروتکل های مربوط به آن است.

 • مدت زمان: حدود ... روز کاری
 • هزینه ها: حدود ... میلیون
 • نحوه ثبت: آنلاین
 • مدارک: شناسنامه، کارت ملی، کد ثنا

مشاوره میخوای؟ فرم درخواست مشاوره
ثبت برند در ازبکستان

ثبت برند در ازبکستان

از جمله روش های مورد نظر در ثبت علامت تجاری در ازبکستان تبعیت از قوانین ثبت مادرید یا همان ثبت بین المللی علائم تجاری و رعایت پروتکل های مربوط به آن است.

طبق قوانین توافق نامه هایی که کشور ایران نیز جزو آن می باشد، برای ثبت برند در عرصه بین المللی باید ابتدا در کشور مبدأ علامت تجاری مورد نظر به ثبت رسیده باشد.

برند سازی علی الخصوص در عرصه بین الملل از جمله اقدامات اساسی در کسب و کار های امروزی است که مزایای متعددی نیز به دنبال دارد که شاخص ترین آن، جلوگیری از سوء استفاده رقبا از برند یا مشابه آن در دسته خدمات و کالا هایی مشخص می باشد.

برای گسترش حوزه فعالیتی و حضور در بازار های جهانی، ثبت برند بین المللی موجبات تسهیل ارائه خدمات یا کالاهای شما را نیز فراهم می کند.

کشور ازبکستان عضو کشور های توافق نامه مربوط به مادرید است و با ثبت علامت تجاری در ازبکستان در میان سایر کشور های عضو این توافق نامه نیز مورد حمایت قرار خواهید گرفت.

به این صورت که جدای از انحصاری شدن برند شما در آن دسته از خدمات و کالا ها ، موجبات گسترش و توسعه کسب و کار شما در عرصه بین المللی را نیز فراهم می آورد.

روش های ثبت علامت تجاری در ازبکستان

85 کشور عضو کنوانسیون مادرید هستند که این روش برای ثبت علائم بین المللی در اولویت قرار می گیرد چنانچه کشور ایران و ازبکستان نیز عضو آن هستند.

به طور کلی ثبت علامت تجاری در ازبکستان به دو روش ذیل صورت می پذیرد که بر حسب مورد و با توجه به شرایط متقاضی بهترین روش توسط کارشناسان ما انتخاب خواهد شد که عبارتند از :

 • مراجعه به مرکز مالکلیت معنوی در ایران جهت درخواست ثبت علامت تجاری در ازبکستان
 • مراجعه به وایپو و پیگیری ثبت درخواست و طی مراحل از سازمان جهانی مالکیت فکری

برای ثبت علامت تجاری باید به یکی از دو روش فوق عمل کنید چنانچه موسسه تدبیر توسعه عرفان با بیش از 15 سال سابقه خدمات ثبتی و حقوقی در داخل و خارج از کشور پذیرای متقاضیان است.

موسسه عرفان با حذف واسطه ها و بهره مندی از متخصصین این حوزه خدمات مذکور را در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف حداقل هزینه صورت می دهد.

اعتبار ثبت علامت تجاری در ازبکستان

برای ثبت علامت تجاری در ازبکستان تحت سیستم مادرید باید ابتدا در کشور خود و متناسب با قوانین مربوطه اقدام به ثبت علامت تجاری نمایید که همین امر هزینه های ثبت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

اعتبار ثبت برند مادرید 10 سال می باشد و پس از انقضاء متقاضی می تواند با پرداخت هزینه های تمدید، علامت تجاری مورد نظر را برای 20 سال دیگر تمدید نماید.

به طور کلی با توجه به مزایای متعدد ثبت علامت تجاری از روش مذکور، به صرفه ترین نوع ثبت درخواست تلقی می شود چرا که مراحل کوتاه تر و هزینه کمتری را برای متقاضی خواهد داشت.

مزایای ثبت علامت تجاری در ازبکستان

 • حضور در بازار ها با رقابت سالم در کشور مقصد و تصدی به سرمایه گذاری های متعددی من جمله صادرات و واردات، تولید، توزیع و ... .
 • ثبت علامت تجاری در ازبکستان تحت سیستم مادرید موجبات بهره مندی تمامی حقوق ثبت برند را در کشور های عضو توافق نامه نیز فراهم می آورد.
 • حمایت از حقوق صاحب برند در کشور های عضو سیستم مادرید و جلوگیری از سوء استفاده رقبا و سایرین.

 • دریافت اعتبار بیشتر که امکان فعالیت پر رنگتر در عرصه های مختلف را نیز برای شما فراهم می آورد و همچنین تمایل بیشتر شرکت های توسعه یافته به تعامل با شما در مقایسه با سایرین.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت علامت تجاری در ازبکستان

مدارک ثبت برند در ازبکستان
 • تقاضا نامه ثبت علامت تجاری در ازبکستان

 • ارائه مدارک هویتی متقاضی اعم از حقیقی (شناسنامه و کارت ملی) و حقوقی (روزنامه رسمی و تغییرات شرکت)

 • امضاء ذیل وکالتنامه وکیل دادگستری

 • ارائه تصدیق علامت تجاری مورد نظر که در ایران به ثبت رسیده باشد.

 • پرداخت هزینه های قانونی

 • تکمیل فرم های مربوطه ثبت علامت تجاری در موسسه تدبیر توسعه عرفان

هزینه ثبت علامت تجاری در ازبکستان

 ثبت برند در ازبکستان

همانطور که ذکر شد هزینه تحت سیستم مادرید برای ثبت علامت تجاری در این کشور به صرفه تر است اما با توجه به شرایط متقاضی، طبقات درخواستی جهت فعالیت، روش درخواست و مواردی از این قبیل هزینه ثبت علائم تجاری متفاوت خواهد بود.

ثبت علامت تجاری در ازبکستان توسط موسسه عرفان

دکتر عرفان اسماعیلی با ثبت موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان از سال 1395 به فعالیت های خود شکل رسمی تری بخشید و با بهره گیری از وکلا و کارشناسان حقوقی تمامی خدمات مربوطه من جمله ثبت شرکت، ثبت علامت تجاری و ... را در داخل و خارج از کشور با صرف حداقل هزینه به انجام می رساند.

متقاضیان می توانند برای بهره مندی از این خدمات و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره زیر با متخصصین موسسه عرفان در تماس باشند.

درخواست ثبت برند در ازبکستان

قانون موضوع پیچیده‌ای است. و اگر آن را نادیده بگیرید؛ ممکن است دچار مشکل شوید. بگذارید ما به شما کمک کنیم.

وبلاگ

مطالب مرتبط