مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار یا مهاجرت کاری همانطور که از نام آن مشخص است به جهت ارتقاء وضعیت شغلی و درآمد می باشد که از این طریق اقامت موقت دریافت خواهید کرد.

 • مدت زمان: حدود ... روز کاری
 • هزینه ها: حدود ... میلیون
 • نحوه ثبت: آنلاین
 • مدارک: شناسنامه، کارت ملی، کد ثنا

مشاوره میخوای؟ فرم درخواست مشاوره
مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار یا مهاجرت کاری همانطور که از نام آن مشخص است به جهت ارتقاء وضعیت شغلی و درآمد می باشد که از این طریق اقامت موقت دریافت خواهید کرد.

پس از گذشت سه تا پنج سال از اخذ ویزا با پرداخت مالیات، سابقه بیمه و اقداماتی از این قبیل اقامت دائم آن کشور را به دست می آورید.

در نهایت پس از اقامت دائم می توان پاسپورت آن کشور را اتخاذ نمود که قوانین و ضوابط آن در هر کشور متفاوت می باشد. مواردی من جمله سوابق کاری مرتبط، دعوت نامه شغلی، سطح زبان، سن، سطح تحصیلات و میزان تمکن مالی از مهم ترین معیار های امتیاز بندی برای اخذ ویزای کاری می باشد.

شرایط مهاجرت از طریق کار

شرایط مهاجرت از طریق کار

همانطور که ذکر شد مهاجرت کاری بر حسب مورد با توجه به کشور مورد نظر دارای شرایط خاصی می باشد. البته لازم به ذکر است با توجه به برنامه های استانی کشور ها، قوانین مهاجرتی به صورت سالانه دستخوش تغییر قرار می گیرد اما در حالت کلی اصول امتیاز بندی با موارد ذیل است؛

 • میزان تمکن مالی شخص متقاضی

 • گواهی صادره از بانک که نشانگر وضعیت سرمایه شخص به نرخ دلار، یورو و... می باشد که باید ترجمه شده باشد. این حداقل مبلغ در هر کشور متفاوت است و در صورت وجود همسر و فرزندان مجرد باید سرمایه معقولی ارائه شود.

 • سطح زبان با توجه به کشور مقصد و برنامه مهاجرتی مقتضی
 • حداقل سطح زبان انگلیسی برای مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان، آیلتس جنرال با نمره 6 یا سایر آزمون ها معادل این امتیاز می باشد.

 • پیشنهاد کاری یا جاب آفر از یکی از شرکت های معتبر کشور مقصد

 • که کارفرما به دلیل تخصص خاص، سطح علمی و... که دارید در نهایت برای شما دعوت نامه ارسال می کند.

 • سن متقاضی
 • حداقل سن متقاضی برای دریافت اقامت کاری اغلب از 18 الی 40 سال می باشد.

 • گواهی سوء پیشینه (طی ده سال گذشته)

 • سوابق کاری (ترجیحاً مرتبط وتمام وقت)

بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق کار

برخی از بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق کار برای ایرانیان به ترتیب زیر می باشد که عبارتند از: آلمان، کانادا، آمریکا، ترکیه، امارات و در آخر عمان من جمله بهترین کشور ها برای اقامت کاری است البته کشور مقصد باید با توجه به سرمایه و هدف متقاضی مشخص شود.

به عبارتی دیگر آمار مهاجرت بالای ایرانیان به یک کشور دلیل مناسبی برای مهاجرت نیست بلکه با توجه به شرایط هر فرد باید تعیین شود که بهترین کشور برای شما کجاست.

که در همین راستا برای بهره مندی از مشاوره مهاجرتی می توانید با تیم تخصصی موسسه عرفان در تماس باشید.

هزینه مهاجرت از طریق کار

هزینه مهاجرت از طریق کار با توجه به نوع ویزا (استارتاپ، خود اشتغالی و سرمایه گذاری) متغییر است.

همچنین است که برخی هزینه های خدمات اداری سفارت با توجه به نوع ویزایی که عنوان شد برای هر کشور متفاوت می باشد.

بررسی پرونده و صدور ویزا، رسیدگی به پرونده همراه متقاضی (همسر و فرزند)، تست های پزشکی و واکسن، انگشت نگاری و بیومتریک و... از جمله این هزینه های اداری در سفارت است.

خدمات مهاجرتی در موسسه عرفان

موسسه حقوقی تدبیر توسعه عرفان با به کارگیری وکلای مجرب در عرصه بین المللی، کلیه این خدمات را از صفر تا صد توسط متخصص آن ارائه می دهد.

موسسه عرفان با حذف واسطه ها، هزینه این خدمات را به طور قابل توجهی کاهش داده است و همین امر رضایت بسیاری از متقاضیان را به خود جلب نمود.

متقاضیان می توانند برای بهره مندی از این خدمات و دریافت مشاوره رایگان از طریق شماره زیر با متخصصین موسسه عرفان در تماس باشند.

درخواست مهاجرت از طریق کار

قانون موضوع پیچیده‌ای است. و اگر آن را نادیده بگیرید؛ ممکن است دچار مشکل شوید. بگذارید ما به شما کمک کنیم.

وبلاگ

مطالب مرتبط