در این مطلب قصد داریم در خصوص مزایای ثبت اختراع در کنکور، شرایط عمومی ثبت اختراع دانش آموزی، تاثیرات جشنواره های خوارزمی و مسابقات علمی در کنکور سراسری شرح دهیم.

پس از ثبت اختراع، به دنبال بهره مندی از مزایای ثبت اختراع در کنکور، مالک اختراع از حقوق انحصاری و حقوق متعدد دیگری نیز بهره مند می شود.

به طور کلی اختراع به عنوان نتیجه فکری فرد یا افراد است به نحوی مبتکرانه و بدیع می باشد و برای اولین بار فرآیند یا فرآورده ای را ارائه می دهد.
اختراع بر خلاف طرح صنعتی تمرکز بر کارکرد و نتیجه فنی دستگاه دارد نه در ظاهر آن.
توجه داشته باشید که قابل اجرا بودن اختراع یکی از ویژگی های حائز اهمیت آن است که نباید نادیده گرفته شود.

پس از رعایت شرایط و ضوابط عنوان شده برای اختراع، بعد از طی پروسه قانونی و رعایت شرایط آن، به ثبت خواهد رسید که به دنبال آن می توان از مزایا و حمایت های قانونی آن بهره مند شد.
لازم به ذکر است ثبت اختراع در کنکور نیز تاثیرات مثبت و تسهیلات قابل توجهی را برای متقاضی به دنبال دارد که به آن می پردازیم.

موسسه عرفان با بهره گیری از متخصصین ثبت اختراع، صفر تا صد این خدمت و کلیه امور وابسته آن را در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می دهد.

به دنبال کامل‌ترین خدمات حقوقی هستید؟

ما با به‌روزترین تجربیات حقوقی و مجرب‌ترین وکلا در کنار شما هستیم.
برای مشاوره رایگان، همین الان با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۸۸۵۴۷۸۶۰

تاثیر ثبت اختراع در کنکور سراسری

مسئله اصلی که باید در خصوص تاثیر ثبت اختراع در کنکور سراسری بدانید آن است که قانونی مشخصی برای بهر مندی از این مزایا پیش بینی نشده است.

هر اختراعی که حتی به طور قانونی نیز به ثبت رسیده باشد، الزاماً این امکان را ندارد که تاثیری مثبتی در رتبه شما بگذارد.
برای بهره مندی از این مزایا، اختراع باید شرایط ویژه ای داشته باشد که برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در تماس باشید.

لازم به ذکر است ثبت اختراع علاوه بر تاثیر در کنکور می تواند در کسری و یا اخذ کارت پایان خدمت شما تاثیر گذار باشد چنانچه برای اطلاعات بیشتر به مقاله معافیت سربازی با ثبت اختراع مراجعه نمایید.

مزایای جشنواره خوارزمی در کنکور

جشنواره خوارزمی من جمله حائز اهمیت ترین جشنواره های علمی است که جشنواره جوان یکی از مهم ترین فرصت ها برای دانش آموزان و دانشجویان می باشد.
مزایای جشنواره خوارزمی در کنکور نیز بسیار قابل توجه است، چنانچه با استناد بر شیوه نامه های اجرایی، به دو صورت مثمر الثمر واقع شده است.

آیین نامه پذیرش برگزیدگان جشنواره و مسابقات علمی

با توجه به آئین نامه ها و شیوه  نامه های اجرایی در این خصوص تسهیلات قابل توجهی برای این افراد در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوع جشنواره و رتبه مربوطه این امکان وجود دارد که متقاضی حتی بدون کنکور به دانشگاه مربوطه وارد شود که البته مشروط به پذیرش موسسه آموزشی می باشد.
روش دوم نیز به این صورت است که دارای تاثیر مثبت در گزینش رشته و دانشگاه مورد درخواست متقاضی می باشد، با توجه بر این که حدنصاب ۸۵ درصدی نمره رعایت شده باشد.

آیین نامه پذیرش برگزیدگان جشنواره و مسابقات علمی

ثبت اختراع در موسسه عرفان

متقاضیان می توانند برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص ثبت اختراع و کلیه امور وابسته از طریق شماره ۸۸۵۴۷۸۶۰ با کارشناسان مجرب موسسه تدبیر توسعه عرفان در ارتباط باشند. از آنجا که مهاجرت از طریق ثبت اختراع، ثبت اختراع نرم افزار و اپلیکیشن و ثبت اختراع پزشکی از مباحث پر طرفدار در زمینه ثبت اختراع است، می توانید مشاوره های رایگان تخصصی از این موسسه دریافت کنید.

موسسه حقوقی عرفان با حذف واسطه ها و بهره گیری از متخصصین این حوزه توانسته است هزینه این خدمات را کاهش دهد و این امور را در حداقل زمان به انجام رساند.